Konobar/ica

Mjesto rada:
Rovinj
Rok prijave:
14.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se konobar/ica sa iskustvom u ugostiteljstvu i znanjem jezika. Traži se orijentiranost poslu i kolegama kao i gostima. Komunikativnost veoma bitna radi komunikacije sa gostima.

Radi se o ugostiteljskom objektu koji se nalazi u staroj jezgri grada rovinja u ugodnom ambijentu, kod spremanja tradicionalne kuhinje. Uvjeti jako dobri, pa molimo sve dodatne info zatražiti na mob ili email.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Potrebno iskustvo s obzirom da se radi o dugogodišnjem objektu u tradiciji kulinarstva.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački, talijanski
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina