Konobar/ica  HZZ OGLAS

MIAB, projektiranje, proizvodnja, montaža, zastupanje, trgovina i export-import, d.o.o.
Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
25.04.2024.

Mjesto rada:
ŠIBENIK, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Samački smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: INDUSTRIJSKA ZONA PODI, DOLAČKA 21, 22000 ŠIBENIK
pisana zamolba: Industrijska zona Podi, Dolačka 21, 22000 Šibenik
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
RAD U ZASEBNOJ POSLOVNOJ JEDINICI U PIZZERIJI/RESTORANU ZABAVNOG PARKA - BIOCI u neposrednoj blizini Dalmare centra (ulica Velimira Škorpika između trgovačkog centra DALMARE i trgovine GLOBO).
Opis poslova:
Interakcija s korisnicima Pozdravljati i dočekivati korisnike na ljubazan način
Pomoći korisnicima u donošenju informacija o proizvodima i preporukama
Rješavati upite korisnika brzo i profesionalno
Predviđene radne obaveze Primiti i obraditi narudžbe korisnika na precizan i efikasan način
Suradnja s kuhinjskim i servisnim osobljem kako biste osigurali pravovremeno ispunjenje narudžbi
Pripremiti i posluživati pića, osiguravajući dosljednost i pridržavanje standarda kvalitete
Vršiti završnu pripremu i serviranje pizza i ostale prethodno pripremljene hrane prema ustaljenoj recepturi
Održavati radno područje, prostor za sjedenje i servisne stanice čistima i organiziranima, te izvršavati redovite zadatke čišćenja kako biste održali standarde higijene
Očekivane kvalifikacije djelatnika Izvrsne komunikacijske i interpersonalne vještine
Sposobnost rada u brzom okruženju i obavljanje više zadataka istovremeno
Volja za učenjem i prilagodbom promjenama u radnim zadacima
Postoji mogućnosti za organizaciju smještaja.
Posao je cijelogodišnji i predviđeni početak rada je druga polovica svibanja 2024.g.
Uz zamolbu dostaviti i životopis, preslik svjedodžbe, preslik domovnice i rodnog lista, a po mogućnosti i preslik e-knjižice (potvrda o radnom stažu)
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141999052
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje