Konobar/ica  HZZ OGLAS

5 dana do isteka
TRE ALLEGRI društvo s ograničenom odgovornošću za usluge i trgovinu
Mjesto rada:
Zagreb-Novi Zagreb
Rok prijave:
02.05.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB-NOVI ZAGREB
Broj traženih radnika:
4
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
mobitel: 099 4972239
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Café Allegri - SLOBOŠTINA, SREDIŠĆE
Poslodavac posjeduje ugostiteljske objekte diljem Hrvatske, a koji su pozicionirani u sklopu supermarketa i radnim vremenom prilagođeni istima, te su ugodno i toplo uređeni. Velika pozornost pridaje se kvaliteti usluge i stručnosti osoblja s naglaskom na srdačnost. Visoku razinu kvalitete poslodavac održava kontinuiranim ulaganjem u djelatnike, prostor i ponudu.
Opis posla: - posluživanje gostiju sukladno propisanim pravilima i standardima - održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme - osiguravanje primjene propisanih i zadanih standarda u ugostiteljstvu - predstavljanje organizacije u najboljem svjetlu
Poslodavac nudi: - stimulativne uvjete - rad u uspješnoj i stabilnoj tvrtki - dinamičnu i ugodnu radnu atmosferu.
Poželjno radno iskustvo, ali nije uvjet. Mjeto rada: Cafe Allegri - Sloboština i Središće. Za dodatne informacije o ponudi i uvjetima rada možete se javiti na broj 099/ 4972239 ili poslati životopis na e-mail [email protected].
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141531633
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje