Kondukter/ka  HZZ OGLAS

HŽ PUTNIČKI PRIJEVOZ d.o.o. za prijevoz putnika
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.05.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
15
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pisana zamolba: Strojarska cesta 11, 10 000 Zagreb
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Traženo mjesto rada: Republika Hrvatska
Opis poslova: •ispostavlja i pregledava prijevozne isprave u vlaku •obavlja poslove vezano uz sigurnost i udobnost putnika pri ulasku u vlak, za vrijeme putovanja i pri izlasku iz vlaka, te im pruža pripomoć u smještaju prtljage •obavlja i druge poslove u skladu s propisima o sigurnosti prometa u prijevozu putnika •obavlja poslove u skladu s propisima i uputama o radu vlakopratnje •daje informacije i najave na hrvatskom i jednom od UIC jezika •obavlja primopredaju putničkih garnitura-vagona sukladno Nalogu o primopredaji putničkih vagona (priprema garniture za polazak, predaje u ispravnom stanju po dolasku, zatvara vrata, prozore i sl.) i naputku, tj. Poslovniku putničke jedinice •obavlja poslove otpreme vlaka, pratnje vlaka, pripreme otpreme vlaka, manevriranja i probe kočnica Uz prijavu na natječaj, svi zainteresirani trebaju dostaviti: •životopis •dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika važeće osobne iskaznice ili domovnice) •dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika diplome) •dokaz o radnom stažu (elektronički zapis ili potvrda HZMO koji ne smiju biti stariji od 30 dana) •uvjerenje o položenom stručnom ispitu za obavljanje poslova radnog mjesta kondukter •uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti, ukoliko kandidat isto posjeduje (kandidat koji ne posjeduje uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti, u obvezi je, prije zasnivanja radnog odnosa, pristupiti liječničkom pregledu) •uvjerenje o nekažnjavanju koje ne smije biti starije od 30 dana. Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a prije zapošljavanja odabrani kandidat dostavit će izvornik ili ovjerenu presliku navedenih isprava o ispunjavanju formalnih uvjeta. Na natječaj se mogu javiti i kandidati koji ne posjeduju dokaz o položenom stručnom ispitu uz uvjet da imaju završenu srednju strukovnu školu odgovarajućeg trajanja (trogodišnje ili četverogodišnje obrazovanje) i odgovarajuće vrste obrazovanja iz sektora/podsektora (promet i logistika). Pritom kvalifikacije stečene u obrazovnom sektoru Promet i logistika trebaju biti stečene u području željezničkog prometa. Poslodavac zadržava pravo da kandidate iz prethodnog stavka, temeljem ovog natječaja primi na pripravništvo, ukoliko se na natječaj ne javi ni jedan odnosno ako se javi manji broj kandidata koji udovoljavaju propisanim uvjetima u odnosu na potreban broj izvršitelja. Mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123393451
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.