Komercijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Zabok
Rok prijave:
30.09.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poduzeće ZAGORSKI METALAC d.o.o. za distribuciju plina i proizvodnju metalnih konstrukcija osnovano je 1980. godine s ciljem plinofikacije područja nekadašnje općine Zabok, te održavanja opreme i instalacija za velika industrijska poduzeća na tom području, a prvenstveno za pogone tvrtki ZIVT i REGENERACIJA.

Od samog osnutka poduzeća plinska djelatnost je organizirana kao posebna cjelina, a kako tijekom devedesetih godina dolazi do gašenja proizvodnje metalnih konstrukcija, pa je danas primarna djelatnost postala distribucija i opskrba prirodnim plinom, a sekundarna djelatnost je izvođenje montažnih radova na plinovodima i plinskim instalacijama.

Mjesto rada: Zabok i okolica

Opis posla:
- obilaženje postojećih i potencijalnih kupaca, prezentacija asortimana, unapređenje i proširivanje prodaje, odgovornost za naplatu, priprema i prezentiranje potrebnih izvješća, analiza i planova
- vršenje obrade i ispitivanja tržišta plina
- obavljanje poslova vezanih uz promicanje pojedinih segmenata iz djelatnosti Društva
- obrađivanje dokumentacije ponuda u predmetu natječaja i ostale dokumentacije iz komercijalnog poslovanja
- obavljanje i ostalih poslova iz domene komercijalnih poslova,
- suradnja sa ostalim odjelima i službama
- prezentacija ponude i prodaja proizvoda i usluga
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- poželjno poznavanje tržišta električne energije i prirodnog plina
- pronalazak novih kupaca
- prezentacija usluga i roba kroz direktan kontakt sa kupcima
- redovito izvještavanje o rezultatima
- rad na terenu
- odgovornost za pravovremenost i kvalitetno obavljanje poslova
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski (napredno), njemački (osnovno)
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine