Komercijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Sveta Nedelja
Rok prijave:
18.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Intertekstil Stanić je tvrtka koja se bavi maloprodajom i veleprodajom kućnog tekstila i HoReCa programa.

Tražimo profesionalne i visokomotivirane kandidate za potrebe unapređenja postojeće i razvoja nove prodajne mreže za radno mjesto:

Komercijalist (m/ž) na poslovima prodajnog predstavnika (komercijalista) za veleprodaju.

Mjesto rada: Zagreb (Sveta Nedelja) - 1 izvršitelj.

Od Vas kao prodajnog predstavnika očekujemo:
- ostvarivanje ciljeva prodaje prema zadanim planovima
- izuzetna sposobnost komuniciranja i prezentiranja
- kontrola nad realizacijom i naplatom
- odgovorno obavljanje posla, velika samostalnost
- priprema ponuda
- pronalazak novih kupaca
Posebne pogodnosti:
- ugodnu radnu atmosferu i stimulativna primanja
- radni odnos na određeno uz mogućnost ugovora na neodređeno
- primanja u skladu s rezultatom i angažmanom
- rad u sigurnoj tvrtki
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
- SSS/VŠS/VSS
- izrazite komunikacijske i prodajne vještine i sposobnost pregovaranja
- visok stupanj odgovornosti, samostalnosti i inicijative u radu
- poželjno iskustvo u prodaji, na istim ili sličnim poslovima (2-3 godine)
- spremnost na timski rad, fleksibilnost i ustrajnost
- napredno poznavanje MS Office aplikacija (obvezno)
- vozačka dozvola B kategorije
- nekažnjavan prema važećim Zakonima Republike Hrvatske

Ako ste se prepoznali u gore navedenim uvjetima, molimo Vas da nam pošaljete Vašu zamolbu i životopis na hrvatskom jeziku putem Brze prijave.

Pridružite nam se s osmijehom!
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine