Komercijalist (m/ž)

Mjesto rada:
teren (Hrvatska i Austrija)
Rok prijave:
27.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Lasertehnik Marfin je jedno od prvih poduzeća na području obrade metala sa laserskom tehnologijom specializirano za područje laserskog rezanja i savijanja metala. Uspješna smo tvrtka i nalazimo se među 2,97 % slovenskih poduzeća koja imajo certifikat Excellent SME. Zbog kontinuiranog rasta poslovanja u proteklih nekoliko godina povećali smo broj zaposlenih te tražimo novog suradnika:

Želimo zaposliti osobu koja će ostvariti strateške ciljeve naše firme i omogućiti razvoj poslovanja na hrvatskom tržištu.

Ključne zadaće:
• otkrivanje i prijavljivanje tržišnih prilika s velikim tržišnim potencijalom
• priprema strategije za realizaciju utvrđenih prilika
• provedba prodajnih aktivnosti za postizanje tržišne prilike sa određenim prioritetima
• koordinacija i provedba prodajnih kampanja u smislu promocije i rasta prodaje
• praćenje proizvodnog procesa
• priprema natječaja i koordinacija u proizvodnom procesu
• pregovori s potencijalnim kupcima i sklapanje ugovora
• briga za zadovoljstvo kupaca
• savjetovanje klijenata u dizajnu i implementaciji rješenja
• proaktivno informiranje kupaca o tehnološkim inovacijama
• pružanje rješenja za potrebe i očekivanja kupaca
• obavljati posao u skladu s važećim zakonima i internim aktima tvrtke
• praćenje ključnih pokazatelja uspješnosti poslovnih procesa
• predlaganje preventivnih i korektivnih mjera za bolji poslovni rezultat
• provedba planiranih promjena
• predložiti korisne ideje i inovacije za poboljšanje poslovanja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Sve županije
Država:
Hrvatska i Austrija

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• tehnički ili prirodoslovni fakultet odnosno srednja ili viša škola prirodoslovnog smjera
• najmanje 5 godina iskustva u prodaji
• poznavanje hrvatskog tržišta metalne industrije
• poznavanje koncepta aktivne prodaje
• poznavanje tehnologije laserskog rezanja metala
• poznavanje ključnih konkurenata na hrvatskom tržištu
• poznavanje njemačkog jezika
• komunikativnost i prezentacijske sposobnosti
• usmjeren na ostvarivanje ciljeva

Nudimo:
• Radni odnos: na određeno vrijeme 3 mjeseca uz mogućnost produljenja na neodređeno vrijeme
• Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Kandidati iz Krapinsko Varaždinske županije imaju prednost.

Ako se u gore navedenom opisu posla prepoznajete i imate potrebno iskustvo, ako ste zainteresirani raditi u grani metalurgije i ne bojite se odgovornog posla, pozivamo vas da nam pošaljete svoju prijavu na sljedeću adresu:

Lasertehnik Marfin d.o.o.
Cesta k Tamu 63
2000 Maribor
Slovenija

Brzom prijavom ili na e-mail:

[email protected]

Za dodatna pojašnjenja dostupni smo na telefon 00386 (2) 426 01 25.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
njemački
Potrebno radno iskustvo:
pet godina