Komercijalist aplikativnih tehnologija u plinskoj djelatnosti (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb / Hrvatska
Rok prijave:
20.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Radno mjesto : Komercijalist aplikativnih tehnologija u plinskoj djelatnosti sa sjedištem u Zagrebu

Mjesto obavljanja posla za radno mjesto: Zagreb, po potrebi cijela Hrvatska

Opis posla:
Istrabenz plini d.o.o. je tvrtka koja posluje u sektoru proizvodnje i distribucije tehničkih plinova dugi niz godina, a posljednjih 10 godina dio je grupacije Istrabenz plini iz Kopra koja posjeduje poduzeća u više susjednih zemalja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Tražimo prodajno orijentiranu osobu tehničkog obrazovanja koja će razvijati odnose s dugogodišnjim kupcima, istraživati mogućnosti tržišta i pronalaziti nove kupce i mogućnosti plasmana naših proizvoda i usluga. Očekujemo da kandidat iskaže motiviranost i inicijativu, organizacijske sposobnosti, te sklonost timskom radu uz spremnost za učenje novih mogućnosti primjena plinova.

Posao je na neodređeno vrijeme uz obvezan probni rad.

Uz ponudu potrebno je priložiti dokaze o ispunjavanju sljedećih uvjeta:
- diplomu fakulteta, strojarskog, kemijskog ili dr. (VSS)
- 3 godina radnog iskustva u struci
- aktivno poznavanje engleskog, poželjno i talijanskog jezika
- napredno poznavanje rada na računalu
- položen vozački ispit za B kategoriju

Kontakt osoba: Nevia Bravdica, tel. 051 455 304
Ponude dostaviti na mail adresu: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski, talijanski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine