Knjigovođa/tkinja  HZZ OGLAS

PKF KNJIGOVODSTVO PRIMA društvo s ograničenom odgovornošću za reviziju i poslovno savjetovanje
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.01.2023.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: posao uključuje knjiženje ulaznih i izlaznih računa, obračun plaća te drugih primitaka, izdavanje računa, knjiženje izvoda, kompenzacija, putnih naloga i druge knjigovodstvene dokumentacije, poslovna komunikacija sa klijentima te priprema i pomoć u izradi financijskih završnih izvještaja.
Uvjeti: dobro poznavanje osnova računovodstva
dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
odlične komunikacijske sposobnosti
razvijene pismene vještine
odlične organizacijske sposobnosti
sistematičnost u radu i analitičko razmišljanje
poznavanje MS Office korisničkih paketa u poslovnom okruženju (primarno Excel i Word)
sposobnost rada na više projekata istovremeno uz poštivanje rokova
poštivanje stroge povjerljivosti poslova društva
poznavanje rada u programu Synesis
prednost poznavanje rada u programu Pantheon

Životopisi i molbe kandidata koji ne budu odgovarali ovdje navedenim uvjetima neće biti razmatrani.
Svim kandidatima koji ne budu kontaktirani u roku od 10-15 dana od zatvaranja natječaja zahvaljujemo na njihovoj prijavi. Dodatna pisana obavijest neće biti slana.
NAPOMENA: osobni podaci prikupljeni temeljem ovog oglasa koristit će se isključivo u svrhu definiranu procesom zapošljavanja. Po pronalasku kandidata ili istekom oglasa, svi osobni podaci prikupljeni temeljem ovog oglasa biti će obrisani.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
129524042
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje