Knjigovođa - pripravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.09.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Sort d.o.o. je knjigovodstveni servis, Zagreb.
Pružamo usluge prema više od 50 klijenata.
Radimo knjigovodstvo za sve vrste djelatnosti, udruge, ino poduzeća, samostalne djelatnosti, itd. Prepoznati smo kroz nase knjigovodstvene servise (preko 20 g.) kao dugotrajan pouzdan sevis za siroki spektar usluga.

Opis posla
Poslovi vezani uz obradu (kontiranje) knjigovodstvene dokumentacije IRA, URA, izvoda, blagajni, primki/kalkulacija, putnih naloga itd …..
Unos (na computeru) podataka u zakonom propisane evidencije.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- mogućnost napredovanja do statusa bilancista, voditelja računovodstva i postizanje znanja nad svim vrstama djelatnosti
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- SSS (ekonomska) ili edukacija u domeni samostalnog knjigovođe
- pozeljno znanje daktilografije (nije uvjet)
- Word, Excel

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina