Knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.05.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
KNJIGOVOĐA više izvršitelja (m/ž)

Bit ćete odgovorni za:
kontrolu ispravnosti ulaznih računa
pravovremenu i točnu obradu te knjiženje dokumentacije
održavanje baze dobavljača
praćenje, poštivanje i provođenje korporativnih pravila te zakonskih propisa koji se odnose na računovodstvo i financije
predlaganje i implementaciju novih te unapređenje postojećih računovodstvenih procesa
ostale knjigovodstvene poslove u skladu s poslovanjem kompanije, kao što su plaćanje te aktivnosti vezane uz Glavnu knjigu
sudjelovanje na projektima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
SSS/VŠS/VSS ekonomskog smjera i posjedovanje relevantnog radnog iskustva na knjigovodstvenim poslovima
odlično poznavanje mađarskog i/ili češkog jezika je obavezno
poznavanje rada u SAP-u i/ili Oracle-u je uvjet
poznavanje MS Office alata
poznavanje računovodstvenih standarda i poreznih propisa
dobre organizacijske vještine uz izraženi smisao za postavljanje prioriteta
točnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka
analitičke vještine

Ostalo:
Ukoliko želite raditi u izuzetno poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika, surađivati sa stručnjacima iz svih područja, spremnih na razmjenu znanja i timski rad – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!
Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite nam do 3. svibnja.

Molimo prijavite se putem linka: http://www.pliva.hr/posao-i-karijera/prijava?plivacom%5berec%5d%5bposition%5d=566#content_right
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno