Knjigovođa/knjigovotkinja  HZZ OGLAS

31.05.2024.

Mjesto rada:
BENKOVAC, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
najava na telefon: 023 684840
mobitel: 091 9411108
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
OPIS POSLA
Tražimo iskusnog knjigovođu sa odličnim poznavanjem računovodstvenih principa. Potrebne su vještine u vođenju glavne knjige, obračun poreza, izvještavanja, analiza troškova, financijska evidencija, priprema raznih izvještaja, zakonitost poslovanja.
Uvjet zapošljavanja je posjedovanje relevantne diplome iz područja ekonomije ili minimalno trogodišnje iskustvo u računovodstvu.
UVJETI ZA ZAPOŠLJAVANJE Iskustvo u proizvodnom knjigovodstvu ( uključuje poznavanje procesa izrade proizvodne kalkulacije, radnog naloga, sposobnost praćenja produktivnosti, upravljanje kapacitetima i praćenje troškova strojeva)
Poznavanje relevantnih zakonskih propisa
Sposobnost samostalnog vođenja knjigovodstvenih procesa, uključujući knjiženja, pripremu financijskih izvještaja te poreznih prijava
Izvrsno poznavanje MS Offfice paketa, posebno Excel-a
Sposobnost rada u timu
Komunikacijske vještine
Analitičke sposobnosti ( pažnja na detalje)
ŠTO NUDIMO Mogućnost stalnog zaposlenja u rastućem poduzeću s dinamičnim radnim okruženjem
Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanje u suradnji s uspješnim timom
Konkurentna primanja u skladu s iskustvom i kvalifikacijama
Opuštenu radnu atmosferu i podršku kolega.
Organiziran prijevoz iz Zadra do Benkovca
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142034174
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje