Klesar/klesarica  HZZ OGLAS

3 dana do isteka
KOMUNALNO DRUŠTVO KOZALA D.O.O. ZA UREĐENJE I ODRŽAVANJE GROBLJA, POGREBNE,GROBARSKE I KLESARSKE USLUGE
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
30.04.2024.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: BRAĆE HLAČA 2A, RIJEKA
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: Prema nacrtima, nalozima i uputama izrađuje i ugrađuje klesarske proizvode i usluge (ručno ili strojno) od kamena, granita, umjetnog kamena i dr.; obavlja građevinske radove na grobljima; obavlja i druge poslove po nalogu poslovođe i rukovoditelja službe
Napomene: Uvjeti : Radno iskustvo: 2 godine, u obavljanju klesarskih poslova i srodnih zanimanja (kamenopolagački, keramičarski i slični poslovi)
Ugovor o radu sklapa se na određeno vrijeme na tri mjeseca s mogućnošću produljenja. Prijavi je potrebno priložiti: životopis sa zamolbom; presliku osobne iskaznice; presliku domovnice; dokaz o završenom obrazovanju; uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 3 mjeseca; elektronički zapis o radnopravnom statusu, vozačka dozvola B kategorije. Nepotpune i nepravovremene zamolbe neće se razmatrati. Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom Zakonu. Kandidat/kinja koji/a može ostvariti pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema članku: 102. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji („Narodne novine“, broj 121/17, 98/19 i 84/21),
članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“, broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) i
dužan/a se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom uz prijavu na natječaj dužan/a je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141403692
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje