Junior Marketing Specialist (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.12.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo osobu koja bi se pridružila marketinškom timu tvrtke Tempo Kondela. U potrazi smo za osobom koja će nam pomoći ispuniti naš cilj – predstaviti i približiti naš namještaj i dodatke za kućanstvo po odličnim cijenama ljudima po cijeloj Hrvatskoj. Tražimo odgovornu osobu punu energije i dobrih ideja koja želi sudjelovati u širenju naše vizije.

Tvoj glavni zadatak bit će privući ljude na našu web stranicu, poboljšati prodaju putem e-trgovine, primjenjivati marketinške akcije, kontrolirati web sadržaj, proširiti riječ o tvrtki Tempo Kondela i još mnogo toga.
Posebne pogodnosti:
Nudimo ti plaću u iznosu od 700 € neto / mogućnost bonusa, ovisno o prethodnom iskustvu /
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za ovu poziciju su sljedeće vještine i znanja:
- imaš iskustva s Google Analytics, Google Ads i Facebook Ads
- nisu ti strani pojmovi poput CTR, CPC, SEO, SEA, PPC
- odlično se koristiš slovačkim i rumunjskim/slovenskim/hrvatskim jezikom
- bitno ti je zadovoljstvo kupaca i komunikativna si osoba
- rado ćeš dati svoj prijedlog i ne bojiš se probati nešto novo
- analitički si tip
- poznaješ SEO osnove
- imaš uvid u hrvatsko internetsko tržište i poznaješ alate za online marketing

Lokacija:
Hrvatska/Slovenija: Zagreb
Rumunjska: Oradea

Potrebni jezici
- Hrvatski jezik – materinski
- Slovački jezik – napredni C1/C2

Prijavi se putem donjeg linka Brze prijave.
Strani jezik:
slovački
Poznavanje rada na računalu:
napredno