Izvršni radnik (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Goranski sportski centar d.o.o., Šetalište Ivana Gorana Kovačića 6, Delnice raspisuje

JAVNI NATJEČAJ

za prijam u radni odnos radnika na određeno vrijeme za radno mjesto

IZVRŠNI RADNIK U RSRTC PLATAK
- VIŠE IZVRŠITELJA

• održavanje skijališta i žičara,
• skrbi o tekućem održavanju objekata,
• pripremanje sportskih sadržaja za upotrebu,
• obavljanje poslova montaže i demontaže sportske opreme i borilišta,
• obavljanje poslova košnje i jednostavne agrotehničke zahvate,
• obavljanje poslova vezanih za pripremu za ličenja objekata i ličenje,
• strojno ili ručno održavanje čistoće u objektima,
• ostali poslovi po nalogu direktora.
• rad u posebnim uvjetima (hladnoća); rad u smjenama, vikendom i praznicima.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• NKV, SSS, završena 3 ili 4 razreda srednje škole, poželjno tehničke struke
• Vozačka dozvola B kategorije
• Komunikativnost
• Odgovornost.

Sukladno članku 13. stavku 2. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08, 69/17), na natječaj mogu se prijaviti osobe oba spola.

U prijavi na natječaj kandidati trebaju priložiti:
• Zamolbu
• Kratak životopis sa kontakt podacima
• Presliku svjedodžbe o završenoj stručnoj spremi
• Presliku osobne iskaznice
• Presliku radne knjižice ili elektronički ispis staža HZMO-a

Natječaj je otvoren od 29.3.2024. do 8.4.2024. godine.

Prijave sa potrebnom dokumentacijom podnose se na adresu : Goranski sportski centar d.o.o., Ivana Gorana Kovačića 6 , Delnice – s naznakom: „Prijava na natječaj za radno mjesto IZVRŠNI RADNIK U RSRTC PLATAK“ , osobno ili poštom ili na e – mail: [email protected]

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B