IT tehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tomsoft d.o.o. je renomirana tvrtka koja se bavi razvojem i implementacijom ERP software-a i implementacijom ICT tehnologija. U svrhu pružanja što kvalitetnije usluge rastućem broju korisnika tražimo odgovornu i proaktivnu osobu koja je voljna učiti, razvijati se i napredovati.

Opis posla:
• zaprimanje i rješavanje tehničkih problema korisnika
• sastavljanje računala, instalacjia i podešavanje OS-a
• podešavanje LAN i WLAN sustava
• dostava, postavljanje i servisiranje IT opreme kod korisnika
• podešavanje routera, ADSL i sličnih sustava
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, student servis
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• min. 1 godina iskustva u poslovima instalacije i servisiranja računalne opreme
• odlično poznavanje računalne opreme
• odlično poznavanje podešavanja routera, ADSL modema i sličnih sustava
• iskustvo u instalaciji i podešavanju Windows operativnih sustava
• dobro poznavanje uredskih aplikacija
• dobro poznavanje engleskog jezika
• vozačka dozvola B kategorije (obavezno aktivan vozač!)

Prednost:
• iskustvo u radu s Linux operativnim sustavom
• iskustvo u implementaciji TCP/IP mreža
• iskustvo rada sa bazama podataka

Idealan kandidat je timski radnik, odgovorna osoba kojoj je IT hobi i zabava.

Osim odličnih radnih uvjeta nudimo priliku za rad na vrhunskoj tehnologiji, usavršavanje kroz praksu, te rad sa stručnjacima na područjima Linux-a, Windows security-a i mreža.

Vrsta posla
honorarno, studentski ugovor, privremeno zaposlenje, stalno zaposlenje

U daljnji proces selekcije u kojem ćemo testirati vaša znanja i sposobnosti pozvat ćemo isključivo kandidate koji zadovoljavaju sve tražene uvjete!

Ako ste zainteresirani za ovaj posao svoju molbu i životopis pošaljite nam preko: www.tomsoft.hr/zaposlenja

Rok prijave do 4.10.2015.
Početak rada 12.10.2015.
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina