It sistem inženjer (m/ž)  HZZ OGLAS

Poslodavac:
GLOBAL OFFSHORE ENGINEERING d.o.o. za konzalting
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
29.01.2023.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova:
Odgovara za tehničku ispravnost i održavanje serverske i mrežne opreme, serverskih i mrežnih servisa te virtualne okoline (VMware). • Nadzire i odgovara za ažurnost zaštitnih mjera centralnog sustava i mrežne infrastrukture (Firewall, antivirusni programi itd.). • Nadzire i administrira servere e-pošte i Active Directory. • Upravlja autentifikacijom i pravima pristupa korisnika mrežnim i serverskim alatima. • Nadzire i odgovara za ažurnost programskih rješenja poput VPN-a, Team Viewer-a i slično. • Pruža podršku korisnicima, održava mreže na daljinu i mrežne switcheve. • Po potrebi, surađuje s vanjskim kooperantima prilikom uvođenja novih sistemskih i mrežnih rješenja. • Odgovara za zaštitu podataka i centralnog sustava te za mrežnu sigurnost. • Planira, organizira i upravlja projektima implementacije novih serverskih i mrežnih rješenja. • Prati trendove i novosti iz područja informatike i komunikacijskih tehnologija te predlaže i poduzima radnje za unapređenje sistemskih rješenja i sigurnosnih mjera. • Obučava i mentorira mlađe IT sistemske administratore i prati njihov radni učinak. • Obavlja i druge poslove po nalogu nadređenih, u skladu s kompetencijama.
VŠS/VSS - informatički, tehnički ili prirodoslovni smjer • minimalno 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima • iskustvo u implementaciji i održavanju mrežne i serverske infrastrukture • izvrsno znanje VMWare ESXi, Microsoft Windows Server OS, Active Directory, TCP/IP stack (poželjan Cisco CCNA certifikat) • znanje Palo Alto UTM je prednost • izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu • izvrsne komunikacijske i interpersonalne vještine • sposobnost donošenja odluka i određivanja prioriteta • sposobnost učinkovitog rješavanja upita i prilagodbe raznim situacijama • sposobnost rada u timu i samostalnog rada • spremnost na terenski rad i poslovna putovanja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
129636342
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje