Inženjer strojarstva (m/ž)  HZZ OGLAS

15 dana do isteka
"JAGIĆ" OBRT ZA TERMOTEHNIČKE INSTALACIJE, GRAĐEVINARSTVO I TRGOVINU-Stjepan Jagić, Poljanec, Varaždinska 146
Mjesto rada:
Poljanec
Rok prijave:
12.05.2024.

Mjesto rada:
POLJANEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: VARAŽDINSKA 146, POLJANEC, 42230 LUDBREG
najava na telefon: 042 673365
mobitel: 098 267663 091 1267674
pisana zamolba: Varaždinska 146, Poljanec, 42230 Ludbreg
e-mailom: jagic.komercij
Ostale informacije:
Opis poslova: samostalno vođenje gradilišta u području strojarskih radova
realizacija i praćenje organizacijskih, terminskih i financijskih planova gradilišta
organizacija i kontrola rokova, kvalitete i troškova izvođenja radova
vođenje građevinske knjige i građevinskog dnevnika
ostali poslovi na gradilištu
izrada privremenih i okončane situacije
ugovor na neodređeno uz probni rad
rad na području Rep. Hrvatske

Uvjeti: ovlašteni voditelj građenja strojarske struke
minimalno jedna godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
stručni ispit
samostalnost i odgovornost u organizaciji i radu
vozačka dozvola B kategorije
aktivan rad na računalu
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
140657930
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje