Inženjer/ka elektrotehnike  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
BENKOVAC, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Njemački jezik
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
najava na telefon: 023 684840
mobitel: 091 9411108
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
OPIS POSLA:
Tražimo stručnog inženjera elektrotehnike s iskustvom u implementaciji elektroenergetskih sustava. Potrebne su vještine u radu s električnim sklopovima, programiranju mikrokontrolera te rješavanju tehničkih problema. Organizacija i kontrola izvedbe radova u pogledu kvalitete i troškova. Testiranje i puštanje u pogon postrojenja visokog/srednjeg/niskog napona, testiranje i puštanje u pogon releja zaštite, sustava upravljanja generatora. Sudjelovanje u planiranju i organizaciji rada na projektima. Izvođenje elektroinstalacijskih radova te osigurati da radovi budu izvedeni prema specifikacijama, standardima kvalitete i propisima. Primjer najčešćih popravaka u sklopu održavanja: popravak raznih vrsta pumpi, popravak reduktora, popravak alata ( rezni, alati za duboko izvlačenje), popravak zupčanika, popravak hidrauličkih cilindara, popravak homogenizatora, popravak tabletirki te raznih djelova sklopova, uređaja i sl. UVJETI: Inženjer elektrotehnike/ magistar inženjer elektrotehnike ( mogućnost zapošljavanja pripravnika ili apsolventa)
Poželjno iskustvo rada na mjestu inženjera za puštanje u pogon električnih postrojenja/ iskustvo s elektronikom na strojevima
Komunikacijske vještine
Informatička znanja: MS Office, AutoCAD, EPLAN P8 electric
ŠTO NUDIMO: Mogućnost stalnog zaposlenja u rastućem poduzeću s dinamičnim radnim okruženjem
Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanje u suradnji s uspješnim timom
Konkurentna primanja u skladu s iskustvom i kvalifikacijama
Opuštenu radnu atmosferu i podršku kolega.
Organiziran prijevoz iz Zadra do Benkovca
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142033945
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje