Inženjer/ inženjerka strojarstva  HZZ OGLAS

ZAVOD ZA ZAŠTITU NA RADU,ZAŠTITU OD POŽARA I ZAŠTITU ČOVJEKOVE OKOLINE, D.O.O.
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
19.04.2024.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: ispitivanje radne opreme, ventilacijskih sustava, stabilnih instalacija za dojavu i gašenje požara, stabilnih sustava za dojavu pojave nedozvoljene koncentracije plinova i para, ispitivanje u radnom okolišu
fizikalnih štetnosti, izrada planova evakuacije i spašavanja, organiziranje i provođenje vježbi evakuacije i spašavanja, izrada procjene rizika,
izrada programa osposobljavanja radnika,
izrada uputa za rad na siguran način, osposobljavanje za zaštitu na radu (osposobljavanje radnika za rad na siguran način, te osposobljavanje poslodavca, ovlaštenika poslodavca i povjerenika radnika za zaštitu na radu),
osposobljavanje za provedbu preventivnih mjera zaštite od požara, gašenje požara i spašavanje ljudi i imovine ugrožene požarom,
izrada pravilnika zaštite na radu, izrada pravilnika zaštite od požara, izrada elaborata zaštite na radu, izrada planova izvođenja radova,
obavljanje poslova koordinatora zaštite na radu,
vođenje poslova zaštite na radu
Napomene: Potrebna znanja i vještine: SAMOSTALNI RAD NA RAČUNALU (WINDOWS, OFFICE, AUTOCAD, POWER POINT) Potrebni stručni ispiti: - položen opći i posebni dio stručnog ispita za stručnjaka zaštite na radu - položen ispit osnova andragoških znanja - položen ispit za obavljanje poslova prostornog uređenja i graditeljstva - status koordinatora za zaštitu na radu u fazi izrade projekta - koordinator I - status koordinatora za zaštitu na radu uu fazi izvođenja radova - koordinator II - položen stručni ispit za provjeru ispravnosti stabilnih sustava zaštite od požara
Zamolbe za posao slati na mail: [email protected] . Uz zamolbu dostaviti: životopis
dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja,
dokaz o položenim ispitima,
dokaz o državljanstvu RH,
uvjerenje o nekažnjavanju,
potvrdu odnosno ispis iz elektroničkog zapisa podataka iz područja radnih odnosa koji vodi Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141854838
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje