HR manager (m/ž)

Mjesto rada:
Poduzetnička zona Jalžabet
Rok prijave:
18.04.2019.
Wollsdorf Leather je jedan od vodećih europskih proizvođača kože i proizvodi s oko 1.200 zaposlenika diljem svijeta visokokvalitetnu kožu za internacionalnu auto i avio industriju.

Tražite li posao? Postanite član našeg uspješnog tima!

Naša misija i tajna našeg uspjeha je proizvodnja visokokvalitetnih proizvoda s "karakterom". Svjesni smo da je u konačnici svaki pojedini zaposlenik duž cjelokupnog proizvodnog lanca zaslužan za nastajanje visoke kvalitete proizvoda koju će kupac na kraju dobiti u ruke. Wollsdorf Leder je jedan od vodećih europskih proizvođača kože i proizvodi s oko 1.200 zaposlenika diljem svijeta visokokvalitetnu kožu za internacionalnuauto i avio industriju.
Težite li savršenstvu? Volite raditi na prirodnom proizvodu? Uzbudljivo vam je raditi u vodećoj međunarodnoj tvrtki? Onda postanite dio tima tvrtke Wollsdorf Components i stvarajte zajedno s nama dio plemenite elegancije.

Tražimo osobu na sljedećem radnom mjestu:

HR MANAGER (m/ž)

Opis posla:

  • Vođenje i administracija HR odjela
  • Usklađivanje i provedba svih relevantnih tema iz Zakona o radu
  • Recruiting i praćenje fluktuacije
  • Tekući poslovi u administraciji ljudskih resursa i evidenciji radnog vremena
  • Obračun plaća i naknada te pripadajući poslovi
  • Budgetiranje i kontrola troškova u odjelu ljudskih resursa
  • Praćenje specifičnih ključnih pokazatelja
  • Izrada izvještaja za upravu i statističkih izvještaja
  • Vođenje i podrška kod internih i externih audita
  • Komunikacija sa institucijama
  • Suradnja na projektima cijele grupe (na primjer Talentmanagement, u suradnji sa Globalnim HR odjelom)

Uvjeti:

  • Aktivno znanje njemačkog jezika te dobro znanje engleskog jezika
  • Izvanredna znanja hrvatskog poreznog sustava, zakona o radu te povezanih zakona
  • Višegodišnje iskustvo u radu u odjelu HR
  • Dobra znanja u MS Office programima te u SAP programu
  • Samostalnost u radu,komunikativnost te timski rad
  • Fleksibilnost, lojalnost i diskrecija
  • Spremnost na daljnje učenje

Što nudimo:

  • stručnu obuku i stručno usavršavanje
  • mogućnost napredovanja u internacionalnoj karijeri
  • rad u izazovnom okruženju u kojem možete pokazati vaše sposobnosti
  • rad u međunarodnom okruženju
  • stimulativna primanja

Svoju molbu sa životopisom, molimo da pošaljete dvojezično (njemački i hrvatski) na e-mail:[email protected]
Global Director HR