Hotelski domaćin / domaćica  HZZ OGLAS

STROJOPROJEKT, D.O.O. ZA IZRADU STROJARSKIH PROJEKATA, TEHNOLOŠKIH PROJEKATA, TE IZVOĐENJE I MONTAŽU STROJARSKIH INSTALACIJA I OPREME
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
31.03.2024.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
Ostale informacije:
Tražimo osobu koja bi se pridružila našem timu kao hotelska domačica u pružanju visoke kvalitete usluge gostima u obiteljski vođenom smještajnom objektu s 5 soba u centru S plita. Nudimo sezonski rad uz mogućnost stalnog zaposlenja kroz mjeru stalni sezonac.
Opis radnog mjesta: čišćenje i pospremanje smještajnih jedinica poštivajući standarde i procedure hotela
održavanje visokih standarda čistoće i urednosti ostalih prostora unutar objekta
kontrola čistoće i ispravnosti soba i pravodobno prijavljivanje kvarova u sobama i drugim prostorima smještajnog objekta
čišćenje i održavanje okoliša (prilaz i terasa)
Povremeni poslovi (prema dogovoru): prihvat gostiju, dodjela soba prema utvrđenom rasporedu, upućivanje gostiju u sobe
komunikacija i pružanje informacija te asistencije gostima u vidu davanja uputa i preporuka
suradnja s osobljem u cilju ispunjavanja posebnih zahtjeva gostiju
zaprimanje pohvala i pritužbi te profesionalno rješavanje istih
svi ostali pripadajući poslovi po nalogu voditelja
Rad 40 sati tjedno, 1 slobodan dan. Rad vikendom i praznikom. Uvjeti: aktivno znanje engleskog jezika
informatička pismenost
komunikativnost
kreativnost, osjećaj za urednost estetiku
održavanje higijene i kvalitete objekta
razvijene organizacijske vještine, temeljitost, brzina, spretnost, pouzdanost
usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
sklonost timskom radu
Pozivamo sve zainteresirane kandidate, koji zadovoljavaju uvjete našeg natječaja da svoju prijavu i životopis pošalju putem maila. Kandidati koji ispunjavaju navedene uvjete biti će kontaktirani i pozvani na osobno predstavljanje.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141297179
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje