Građevinski tehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
30.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Rijekatank d.o.o., ekologija i zaštita okoliša, jedno od vodećih poduzeća s područja ekologije i zaštite okoliša u Republici Hrvatskoj za potrebe ostvarenja svojih poslovnih i razvojnih planova raspisuje natječaj za popunu radnog mjesta Građevinski tehničar (m/ž).
Posebne pogodnosti:
- radni odnos zasniva se na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja
- stimulativna primanja
- kontinuirano usavršavanje
- poticajno okruženje
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS - tehnička škola, građevinski tehničar, VŠS, VSS
- radno iskustvo 1 god. na sličnim poslovima
- prednost imaju kandidati s iskustvom na području ekologije i zaštite okoliša
- poznavanje stranog jezika: engleski osnovno znanje
- poznavanje rada s računalom: Microsoft Office paket; Autocad
- vozačka dozvola „B“ kategorije
- timski rad, rad na terenu

Prijave s kraćim životopisom dostaviti osobno ili poštom na adresu ili putem linka za Brzu prijavu.

Adresa: Rijekatank d.o.o., B.Kašića 5/2, 51000 Rijeka

Nakon pregleda prijava, kandidati za koje će se odlučiti, bit će pozvani na razgovor.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina