Građevinski radnik / Radnik na sanaciji mostova i vijadukata (m/ž)

Mjesto rada:
cijela Hrvatska
Rok prijave:
30.06.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
SPEGRA d.o.o. - renomirana građevinska tvrtka koja na ovim prostorima djeluje od 1989. godine. Bavi se izvođenjem specijalnih građevinskih radova, a pretežito inženjerskim sanacijama na mostovima i vijaduktima.

Vrsta posla: određeno s mogućnošću trajnog zaposlenja.
Posebne pogodnosti:
- poticajno radno okruženje
- stimulativna primanja
- profesionalne izazove
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
- NKV, KV, SSS
- radnici koji imaju iskustva na zidarskim, krovopokrivačkim, tesarskim, mehaničarskim, armiračkim, bravarskim i ostalim građevinskim radovima

Obavljanje poslova u građevini - svih poslova i radnih zadataka koji odgovaraju stručnoj spremi i radnoj sposobnosti, na osnovi utvrđenih potreba rada (u obzir dolaze radnici koji imaju iskustva na zidarskim, krovopokrivačkim, tesarskim, mehaničarskim, armiračkim, bravarskim i ostalim građevinskim radovima).
Očekujemo profesionalnost, odgovornost i sklonost timskom radu.
Prednost imaju radnici specijalisti.