Građevinski majstor (m/ž)

Mjesto rada:
Veliko Trgovišće
Rok prijave:
27.06.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
MDK Građevinar započeo je s radom kao obiteljski obrt za građevinske usluge, koji je kroz više od 50 godina rada prerastao u eminentnu građevinsku tvrtku i danas radi na svim velikim projektima izgradnje te jamči kvalitetu u skladu sa najvišim standardima struke. MDK ima jasnu viziju budućnosti, koja uključuje održivu izgradnju te neprestan rast i razvoj poslovanja.

Građevinski majstor je osoba koja samostalno izvodi građevinske radove, prema uputama poslovođe i Glavnog/Pomoćnog inženjera gradilišta, kojima odgovara, te je zadužen za samostalno obavljanje radova, koji uključuju sljedeće:
- postavljanje i rastavljanje cijevne skele
- rezanje, savijanje, vezanje, zavarivanje i polaganje armature u armiranobetonske konstrukcije
- zatezanje, pričvršćivanje te sidrenje užadi i žica za prednaprezanje konstrukcija i elemenata
- zidarske radove, kao što su zidanje ciglom i drugim ciglarskim proizvodima te kamenom i sličnim građevinskim materijalima
- baratanje alatom
- čišćenje i slaganje materijala i opreme
- održavanje čistoće gradilišta
- sudjelovanje u planiranju i provođenju aktivnosti osiguranja rada na siguran način
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- zaposlenje u stalni radni odnos
- sve potrebne edukacije ili dodatna osposobljavanja prema zahtjevima radnog mjesta
- plaćen prijevoz ili službeno vozilo na korištenje
- službeni mobitel i/ili laptop
- isplata prigodnih i godišnjih nagrada (božićnica, nagrada za radne rezultate…)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS građevinskog smjera ili NKV/KV i majstorski status u području graditeljstva
- iskustvo u području visokogradnje i niskogradnje od minimalno 4-5 godina

Poželjna je osposobljenost za sljedeće vrste radova:
- rukovanje ručnim mehaniziranim sredstvima za rezanje i rukovanje motornom pilom
- rukovanje rezačicom asfalta
- rukovanje nabijačem
- signaliziranje
- armiranje
- vezanje tereta na dizalicama
- vožnju viličara

Građevinski majstor mora imati iskustvo u izvođenju građevinskih radova te imati sljedeća znanja i vještine: odgovornost, samostalnost, preciznost, efikasnost i sposobnost timskog rada. Također, mora imati opća tehnička znanja u domeni građevinarstva te poznavati srodne građevinske poslove.
Dodatno, građevinski radnik na gradilištu mora razumjeti standarde tvrtke MDK i mjere Zaštite na radu te biti spreman za rad na visini (i na terenu).
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine