Front end developer (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska, Inozemstvo
Rok prijave:
16.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo Front End Developera za rad na dizajnu i programiranju front end-a.
Rad je za udjel u projektu društvene mreže i može se obavljati sa bilo koje lokacije ako postoje uvjeti online video poziva i online sastanaka u svrhu rada na projektu.

Posebne pogodnosti:
Rad u mladom i ambicioznom timu . Veliki projekt je u pitanju i bitno je da kandidat ima odgovarajuće iskustvo u radu na većim projektima i sa novim tehnologijama.

Nudimo udjel u projektu i eventualno kasnije stalno zaposlenje ili suvlasništvo u završnoj fazi projekta.

Suradnja sa vrhunskim back - end programerima.
Vrsta posla:
honorarni posao / freelance
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
• HTML
• CSS
• Javascript
• Responsive Web Design
• CSS Frameworks
• Javascript Frameworks
• Front end frameworks
• Version Control
• Experience with RESTful Services and APIs
• Web Performance
• Browser Development tools
• Building and Automation tools
• Testing
• Soft skills

Kombinacija poznavanja svih navedenih servisa i smisla za dizajn je poželjna.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine