Fotograf/fotografkinja  HZZ OGLAS

MARKOVIĆ VACATION društvo s ograničenom odgovornošću za usluge u turizmu i turistička agencija
Mjesto rada:
Pula-Pola
Rok prijave:
12.06.2023.

Mjesto rada:
PULA-POLA, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike upotreba računalnih programa
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: LABINSKA 2C, 52100 PULA
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Otvor blende, ISO, brzina zatvarača i osvjetljenje za Vas nisu strane riječi? Imate li smisao za kompoziciju, postavljanje scene i volite kreativno raditi na savršenoj fotografiji? You know the difference between an f-stop, and a bus stop. No excuses rad na terenu, vikendima, u večernjim ili jutarnjim satima Vam ne predstavlja nikakav problem? Onda tražimo tebe!
Turistička agencija u Puli sa 150+ jedinica u ponudi (ville s bazenima i apartmani). Mlad i ambiciozan tim. Cijenimo pozitivne ljude koji preuzimaju odgovornost. Uvažavanje, tolerancija i multikulturalnost su naši osnovni principi.
Opis posla: - slikanje real estate luksuznih villa - upravljanje i snimanje dronom (uz licencu) - raznoliki radni zadaci i motivi, npr. kuće, apartmani, eventi, koncerti, sajmovi, znamenitosti i sl. - obrada, priprema i arhiviranje materijala na cloud po zadanim protokolima, u različite web formate - priprema promotivnih materijala - angažman na ostalim poslovima u turističkoj agenciji
Bonus je ako znaš: - raditi na Analyticsu, Adsima, Canvi, Illustratoru i sličnim platformama - kreiranje i slanje newsletter kampanja - upravljati društvenim mrežama (YouTube, Instagram, TikTok)
UVJETI: - rutinski procesi u batch obradi RAW formata s Adobe Photoshop, Lightroom, Capture One - iskustvo fotografiranja interijera i eksterijera nekretnina - iskustvo fotografiranja krajolika, ulica i znamenitosti - iskusno rukovanje rasvjetom - fleksibilnost za terenske obaveze, jer ovisimo o vremenskim uvjetima, o dostupnosti i spremnosti objekata za slikanje, o terminima evenata itd. - apsolutna pouzdanost i pažljivo rukovanje opremom - visoka volja za učenjem i radom - vozačka dozvola B kategorije
Obavezno poslati CV, motivacijsko pismo i dosadašnje radove.
NUDIMO: - ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rad - pristup vrhunskoj tehničkoj opremi i alatima (Nikon, DJI, Apple, Blackmagic, Adobe) - automobil, mobitel (14 Pro Max), last-gen računalna (4K 43“ + Raptor Lake) i foto oprema (Z7II) - priliku za cool foto i video projekte - priliku da stvorite vrhunski portfolio s nekim od najskupljih nekretnina u Hrvatskoj, da upoznate brojne uspješne ljude i proširite vlastite vidike - puno slobode za Vaše talente i otvorenost za vlastite ideje - ambicioznim osobama omogućavamo razvoj i napredovanje - moderan ured i top kaffe aparati DeLonghi i Dolce Gusto, za potrebne dnevne doze kofeina - početna mjesečna plaća iznosi 1.400 EUR neto
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133335873
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje