F&B Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Tisno
Rok prijave:
04.03.2022.
Plaća:
od 1 327 € do 1 991 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo odgovornu i organiziranu osobu s iskustvom vođenja UGOSTITELJSKIH OBJEKATA usmjerenu na postizanje poslovnih ciljeva koja se želi pridružiti našem timu na poziciji F&B MANAGER.

OPIS POSLA:
• planiranje, organiziranje i upravljanje radom svih UO
• provođenje i kontroliranje procedure rada UO i rasporeda radnika
• pripremanje UO za rad
• upravljanje radom zaposlenika u UO u svrhu ostvarivanja zadanih planova
• suradnja s drugim odjelima pri planiranju i organiziranju svih F&B aktivnosti
• planiranje, naručivanje, zaprimanje i zaduživanje robe
• obavljanje inventure i obračuna
• poštivanje standarda i operativnih procedura u radu
• odgovornost za urednost prostora, inventara i zaposlenika UO
Posebne pogodnosti:
• stimulativna primanja
• puno radno vrijeme, rad u smjenama
• rad na određeno vrijeme, sezonski posao, mogućnost stalnog zaposlenja
• početak rada od 15.03.
• osiguran smještaj i dva obroka dnevno
• neto plaću 10.000-15.000
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
OPIS POSLA:

UVJETI:
• stručna sprema: SSS/VSS poželjno ugostiteljskog smjera, ali nije uvjet
• minimalno 7 godina radnog iskustva na sličnim poslovima i vođenju objekata i timova
• aktivno poznavanje engleskog u govoru i pismu

VJEŠTINE:
• iskustvo u vođenju i organizaciji velikih timova
• izražene organizacijske vještine i komunikativnost
• usmjerenost na zadovoljstvo gostiju i postizanje poslovnih ciljeva
• visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka i samostalnost
• proaktivnost i sklonost timskom radu
• prilagodljivost

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
šest do deset godina