Elektroinstalater (m/ž)

15 dana do isteka
Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
31.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
- rad na području RH
- broj traženih radnika - 15
Renomirana tvrtka D.G. Commerce d.o.o. iz Preloga koja se bavi elektroinstalacijama zbog povećanja obujma poslova traži više stručnih, odgovornih i pouzdanih osoba za radno mjesto elektroinstalater / vodeći elektroinstalater (m/ž) za izvođenje elektroinstalacijskih radova jake, slabe struje, vatrodojave, kabliranje, spajanje električnih ormara.

Nudimo:
- profesionalno usavršavanje i napredovanje
- ugovor na neodređeno vrijeme
- stimulativnu plaću kao u susjednim državama ( Austrija, Njemačka, Slovenija )
- službeno vozilo za putovanje od kuće do radnog mjesta
- redovna primanja
- radna odjeća i alat
- visoka usmjerenost na sigurnost na radu
- subote, nedjelje, praznici NERADNI
- rad samo na području HRVATSKE.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS - elektrotehnika
- minimalno 1 godine iskustva
- vozačka dozvola B kategorije – NIJE UVJET
- visok nivo odgovornosti te stroga poslovna etika
- komunikativnost, organiziranost te sposobnost definiranja prioriteta
- sklonost timskom radu

Jezici: Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Molimo prijavite se putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected]

Postani dio našeg tima!
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Industrijska zona 10, 40323 Prelog
Županija:
Međimurska županija
E-mail adresa:
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.