Elektroinstalater/elektroinstalaterka  HZZ OGLAS

ELEKTROMEHANIK SYSTEME društvo s ograničenom odgovornošću za elektrostrojarske usluge
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
19.04.2024.

Mjesto rada:
NJEMAČKA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
Ostale informacije:
OPIS POSLA: poslovi elektroinstalatera/ke (kanali, kabliranje, spajanje sklopova i elektroormara prema e-planu)
izvođenje elektroinstalacijskih radova u autoindustriji i radionicama
ožičavanje i shemiranje elektroormara
radi se u inozemstvu
vođenje brige o zadovoljstvu kupaca
obavljanje drugih stručnih poslova za koje je osposobljen i zdravstveno sposoban sukladno uputama i nalozima poslodavca kao i svih ostalih poslova povezanih s time

UVJETI: da voliš ono što radiš
profesionalnost, ljubaznost, komunikativnost
poznavanje rada na računalu
spremnost na rad u timu
samostalnost u poslu i pouzdanost
odgovoran pristup prema radu
minimalno godinu dana iskustva na poslovima tražene struke, tj. elektro struke
prethodno radno iskustvo na istim/sličnim poslovima
poželjno aktivno znanje jednog stranog jezika (engleski/njemački)
spremnost na usvajanje novih znanja i vještina
snalažljivost i sposobnost rješavanja problema

NUDIMO: ugovor na neodređeno, uz probni rad
mogućnost ostvarenja stimulativnih primanja
rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
dječji darovi
božićnica
nagrada i slobodni dani za rođenje djeteta
očinski dopust
sufinanciranje dječjeg vrtića
bonus dobrodošlice (na plaći)
slobodan dan za prvašića
bonus za vjernost
nagrada za rođendan
pet slobodnih dana za prvi tjedan djetetovog vrtića

Poslodavac osigurava alat, radnu obuću i odjeću, te organizira i snosi troškove smještaja u mjestu rada. Prijevoz od sjedišta poslodavca do mjesta rada i od smještaja do mjesta rada organizira i financira poslodavac.
Prilikom rada u inozemstvu radnici/e će raditi kao izaslani/e radnici/e temeljem ugovora o poslovnoj suradnji.
Mogućnost zapošljavanja više osoba.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
139994330
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje