Električar (m/ž)

Mjesto rada:
cijela Njemačka
Rok prijave:
18.04.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za potrebe firme iz Slovenije sa ugovorenim poslovima u Njemačkoj tražimo više osoba za rad na poziciji:

Opis posla:

- elektroinstalacijski radovi
- polaganje kablova
- montaža rasvjete i utičnica
- montiranje razvodnih ormara te spajanje istih
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:

- dugoročni radni odnos
- satnica: 12,00€ neto
- plaćeni smještaj i prijevoz
- kontakt osoba sa znanjem hrvatskog jezika
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:

- završena Srednja škola – elektro smjer
- relevantno radno iskustvo
- obavezno državljanstvo EU
- njemački jezik nije uvjet

Molimo kandidate da se NE prijavljuju ukoliko ne znaju raditi posao za koji se prijavljuju.

Ako ispunjavate gore navedene uvjete, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima posredovanja pri zapošljavnaju, evidentirano u Knjigu evidencije pravnih i fizičkih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod rednim brojem 118/19 na temelju rješenja Ministarstva rada i mirovinskog sustava, KLASA: 102-02/19-03/47, URBROJ: 524-04-01-01/5-19-2.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola