Električar (m/ž)

Mjesto rada:
EU
Rok prijave:
20.03.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zbog novih projekata tražimo nove zaposlenike, industrijske ELEKTRIČARE (M/Ž).

S radom se može početi odmah.
Rad je za duže razdoblje.

OPIS RADNOG MJESTA
- rad u inozemstvu u EU,
- elektroinstalacijski radovi (industrijska instalacija),
- polaganje kablova,
- montaža rasvjete i utičnica,
- montaža elektro polica,
- montiranje razvodnih ormara te spajanje istih,
- drugi elektromontažni radovi.
Posebne pogodnosti:
NUDIMO:
- po pokusnom roku mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme,
- vrlo dobra i redovita primanja,
- stimulacije za dobar rad,
- tehnički i tehnološki vrlo dobri radni uvjeti,
- mjesečna plača od 15.000-25.000 kn.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
EU

Znanja i kvalifikacije:
OČEKUJEMO:
- najmanje tri godine iskustva na sličnim poslovima,
- završena srednja škola tehničke struke,
- osnovno znanje bar jednog stranog jezika (njemački ili engleski),
- razumijevanje nacrta,
- samostalnost u radu,
- odgovornost, ozbiljnost.
- državljanin EU.

Pozivamo vas da ispunite molbu za zapošljavanje.

Molbu ispunite u potpunosti, obavezno dodajte vašu sliku i pošaljite putem donjeg linka Brze prijave ili na email: [email protected] Zvati možete na +385 99 354 4600 ili +386 40 467 673 (Viber, WhatsApp).

Molba treba sadržavati:
- Ime i prezime
- Datum i mjesto rođenja
- Točna adresa
- Broj telefona i email adresa
- Obrazovanje
- Radno iskustvo (poslodavac, trajanje, opis rada)
- Potvrde o usposobljenosti (certifikat za zavarivače/uvjere, SCC, ispiti,…)
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Potrebno radno iskustvo:
tri godine