Električar/ka - zaštitar/ka - tehničar/ka  HZZ OGLAS

INsig2 društvo s ograničenom odgovornošću za privatnu zaštitu i informatički inženjering
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.04.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: •postavljanje i održavanje naprava i sredstava tehničke zaštite •vođenje evidencije uređaja i sredstava •obavljanje poslova nabave uređaja i sredstava •sudjelovanje u organizaciji i nadzoru radova instalacija •ostali poslovi u skladu s predmetom poslovanja Poslodavca
Uvjeti: •SSS tehnički smjer •licenca za obavljanje poslova tehničke zaštite je poželjna •osnove engleskog jezika •vozačka dozvola B kategorije •osnovno znanje rada na računalu •poželjno je znanje u radu u elektrotehničkoj struci, vještina i spretnost u radu sa električnim i ručnim alatima poput bušilice, lemilice, kutne brusilice i sl. •1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima •motiviranost i spremnost na timski rad u dinamičnom okruženju
Poslodavac nudi: •sigurna i redovna primanja •rad u stabilnoj kompaniji koja zna prepoznati i nagraditi svoje djelatnike •dodatne edukacije vezane uz specifičnosti radnog mjesta i edukacije namijenjene osobnom razvoju •nakon 3 godine zaposlenja, sklapanje 3. stupa mirovinske štednje na teret firme •paket dodatnog zdravstvenog osiguranja (brinemo o tvom zdravlju godišnjim sistematskim i ostalim pregledima) •Multisport kartica (50% subvencionira poslodavac) •naknada za prijevoz •stimulativna primanja i praćenje rezultata rada •kontinuirano ulaganje u razvoj i edukaciju zaposlenika •voće, kava, zajednička druženja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141964044
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje