Električar/ka - elektroinstalater/ka  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
PULA-POLA, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 091 2573264
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova:
- Izvođenje radnih zadataka prema nalozima poslovođe; - Izvođenje elektroinstalacija; - Montaža, demontaža, defektaža, elektrotehničke opreme i sustava; - Montaža, defektaža automatiziranih upravljanja sustavima energetskih postrojenja; - Izrada, instalacija, montaža i spajanje električnih ormara i elektro opreme prema shemi; - Ispitivanje ispravnosti elektroničkih sklopova; - Prepoznavanje problema i razrada tehničkih rješenja; - Servis i održavanje opreme i elektroenergetskih komponenata; - Samostalno i timsko obavljanje usluga iz područja poslovanja naših djelatnosti ;
Potrebno je:
- Najmanje 1 godina radnog iskustva u struci ili istim / sličnim poslovima; - Tehnička znanja i vještine za obavljanje navedenih poslova; - Iskustvo i sposobnost interpretiranja električnih shema, dijagrama, planova, nacrta; - Pedantnost, urednost, odgovornost i inovantivnost u rješavanju problema; - Iskustvo u rukovanju s alatima; - S obzirom na prirodu posla kandidati moraju biti dobrog zdravlja i spremni za mogućnost rada na visini
Prednosti (nije uvjet) imaju kandidati sa:
- Iskustvom u radu na visini i poznavanjem zaštitne opreme;
Dodatne informacije:
- Visina primanja formira se individualno i zavisna je o stupnju znanja, odgovornosti i radnim navikama; - Mogućnost dugoročnog zaposlenja prema postignutim rezultatima; - Bonusi i stimulacije sukladno postignutim rezultatima; - Terenski rad; - U razmatranje uzimamo samo potpune prijave sa priloženim životopisom i opisom prijašnjih radnih iskustava;
Prilikom prijave molimo navesti za koje radno mjesto je izvršena prijava
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
140383827
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje