Ekonomist / Komercijalist (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Posao u administraciji:
- izdavanje računa,zaprimanje poslovne dokumentacije i korespodencija po nalogu poslodavca
- vođenje kadrovskih poslova
- kominikacija s klijentima i dobavljačima
- prikupljanje informacija ,praćenje i istraživanje tržišta
- evidencija naplate potraživanja
- promicanje imiđa tvrtke
- uska suradnja s knjigovodstvom i ostalim zaposlenicima.
Posebne pogodnosti:
- stalni radni odnos
- rad na puno radno vrijeme
- mogućnost razvoja i napredovanja
- rad u uspješnom okruženju
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS, ekonomske, kemijske, farmaceutske struke
- vozačka dozvola B kategorije
- izvrsno poznavanje Windows Office (posebno Excel)
- poznavanje engleskog ili njemačkog jezika.
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B