Djelatnik u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Rakitje
Rok prijave:
23.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Renomirana smo trgovačka kuća, zastupnik nekoliko vodećih kompanija iz drvne branše. Tražimo motivirane i komunikativne osobe koja privlači rad u dinamičnom okruženju unutar procesa proizvodnje rubnih traka.
Istima osiguravamo potrebno obrazovanje za obavljanje traženog posla.

Mjesto obavljanja posla: Rakitje, više izvršitelja

Opis posla
• samostalno korištenje i rukovanje na stroju
• planiranje radnih naloga
• tehnološku pripremu rada
• izvođenje operacija u radnom procesu po propisanim postupcima
• izvođenje potrebnih kontrola
• ispunjavanje proizvodne dokumentacije
• popis tehnološkog postupka
• davanje prijedloga za poboljšanja

Posebne pogodnosti:
• rad u dinamičnom okruženju
• redovita i sigurna primanja
• prilika za stjecanje radnog iskustva
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebne kvalifikacije
• stručna sprema: najmanje SSS
• poželjno iskustvo u proizvodnji, u obzir dolazi i iskustvo kroz hobije

Ostali uvjeti
• dinamičnost, motiviranost, fleksibilnost
• pozitivan odnos prema suradnicima i timskom radu
• fizička sposobnost za rad u proizvodnji
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola