Djelatnik u prodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Novalja
Rok prijave:
22.04.2023.

www.terrapark.hr

DJELATNIK U PRODAJI (m/ž)

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Zaprimanje i odgovaranje na upite gosta putem telefona, e-maila i chata
  • Aktivna prodaja smještajnih kapaciteta
  • Odgovornost za pravilnu i pravovremenu komunikaciju s gostima, slanje i praćenje statusa ponuda
  • Suodgovornost za izvršenje planova rezervacijskog centra; broja rezervacija, uspješnosti procesa rezervacija
  • Unošenje i ažuriranje rezervacija u operativnom sustavu te dnevno dodjeljivanje smještajnih jedinica
  • Rad i komunikacija s agencijama

ŠTO OD VAS OČEKUJEMO:

  • Minimalno 6 mjeseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (prednost u turizmu)
  • Poznavanje najmanje dva strana jezika (poželjno znanje njemačkog)
  • Poznavanje rada u Microsoft Office paketu
  • Poznavanje rada u Diventi i Phobsu je prednost
  • Visoka motiviranost i samostalnost u radu
  • Organiziranost, marljivost, pedantnost i sklonost timskom radu
  • Ljubaznost u ophođenju s kolegama i gostima

ŠTO VAM NUDIMO:

  • Zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme s mogućnošću ugovora na neodređeno
  • Službeni laptop, mobitel i naknada za putne troškove
  • Rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
  • Edukacije, treninzi i podrška pri uvođenju u posao
  • Mogućnost napredovanja
  • Osigurana dva topla obroka dnevno

Molimo prijavite se putem donjeg linka za 'Brzu prijavu' ili na e-mail: [email protected]

Terra Park d.o.o. • Primorska 8 • 53291 Novalja
www.terrapark.hr • Kontakt: +385 95 389 6630