Djelatnik u pekarskoj proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Novo mesto, Slovenija
Rok prijave:
07.08.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za poznatu slovensku tvrtku Žito d.o.o. čija je djelatnost usmjerena na proizvodnju i pripremu pekarskih proizvoda i tjestenine, tražimo zaposlenike za radno mjesto:
Mjesto rada: Novo mesto-Slovenija

Posao na ovom radnom mjestu uključuje:
• Obavljanje raznih poslova kod izrade kruha i ostalih pekarskih proizvoda
• Priprema proizvoda prema receptu
• Oblikovanje tijesta i pečenje proizvoda
• Upravljanje strojnom linijom i strojevima za pakiranje
• Slaganje pripremljenih proizvoda
• Izrada i pakiranje proizvoda
• Rad uključuje i noćne smjene
• Rad 6 dana u tjednu
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• Stručno obrazovanje prehrambenog ili drugog odgovarajućeg smjera (pekar, kuhar, konobar i srodne struke)
• Vještine u radu s rukama
• Spremnost za učenje i nova iskustva
• Samostalnost i preciznost u radu
• Pouzdanost i odgovornost
• Radno iskustvo u prehrambenoj industriji je poželjno

Nudimo vam:
• Zapošljavanje na određeno vrijeme s mogućnošću produljenja ugovora na neodređeno vrijeme
• Uređenu i stabilnu radnu okolinu
• Dodaci na osnovnu plaću za popodnevni rad, noćni rad, prekovremeni rad, rad nedjeljom i rad praznikom
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola