Djelatnik u održavanju (m/ž)

Donji Stupnik

Opis posla:

Na ovoj poziciji imat ćete priliku raditi u našem brzorastućem internacionalnom timu na poslovima proizvodnje baklava i ostalih slastica, a Vaši glavni zadaci bit će:

  • Razvoj i implementacija procedura vezanih za održavanje strojeva, opreme, radnog prostora i okoliša tvrtke, te njihovo redovno i pravovremeno provođenje
  • Redovito nadgledanje i obilazak strojeva, opreme, radnog prostora i okoliša tvrtke kako bi se pravovremeno identificirale i otklonile sve nepravilnosti
  • Osiguranje ispravnosti elektroničkih sustava
  • Planiranje i izvođenje radova održavanja i popravaka strojeva, opreme, alata, infrastrukture i okoliša tvrtke
  • Nadzor nad rezervnim djelovima, radnom opremom i alatima, te pravovremeno naručivanje i popravak istih u suradnji sa odjelom nabave
  • Praćenje i kontrola troškova održavanja
  • Sklapanje i održavanje poslovnih odnosa sa vanjskim vršiteljima usluga i dobavljačima vezanim za održavanje
  • Vođenje evidencija vezanih uz poslove održavanja (check liste, zapisi)
  • Osiguranje da su sva oprema, alati i sredstva u skladu sa svim zdravstvenim i sigurnosnim propisima te internim standardima tvrtke (BRC, IFS, M&S)
  • Osiguranje da se svi strojevi, alati I oprema redovito pregledavaju I pravilno održavaju sukladno propisanim planovima
  • Arhiviranje zapisa o servisiranju i popravcima
  • Čuvanje i arhiviranje uputa o rukovanju za sve strojeve, alate i radnu opremu
  • Redovito izvještavanje menagementa tvrtke
  • Ostali poslovi po potrebi i nalogu uprave
  • Pridržavanje plana i zadataka dodjeljenih od strane voditelja proizvodnje
  • Izvještavanje o obavljenim zadacima prema nadređenom i višem managementu

Uvjeti:

  • minimalno SSS tehničkog ili elektrotehničkog usmjerenja
  • minimalno 5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • preciznost i analitičnost
  • poželjno iskustvo rada u prehrambenoj industriji

Što nudimo:

  • rad na određeno u punom radnom vremenu uz mogućnost stalnog zaposlenja
  • stabilna i stimulativna primanja
  • prigodne nagrade (božićnice, uskrsnice)
  • rad u poticajnom i dinamičnom okruženju
  • naknada za minuli rad po napunjenoj svakoj godini staža
  • mogućnost napredovanja i dodatnog usavršavanja
  • rad na puno radno vrijeme, u jutarnjoj ili po potrebi popodnevnoj smjeni
  • po potrebi rad subotom, ali ne više od dvije subote u mjesecu
  • neradne nedjelje i blagdani