Djelatnik u odjelu logistike / skladišta (m/ž)

Mjesto rada:
Tisno
Rok prijave:
01.06.2022.
Plaća:
od 664 € do 929 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo odgovornu i ozbiljnu osobu zaduženu za prijevoz, dostavu i koordinaciju između objekata koja želi postati dio našeg tima na poziciji DJELATNIK U ODJELU LOGISTIKE/SKLADIŠTA.

OPIS POSLA:
• zaprimanje robe i kontrola datuma isteka i količine dostavljene robe
• preuzimanje robe na stanje
• praćenje izlaza iz skladišta po mjestu troška
• prijevoz i koordinacija potrebne robe među objektima
• praćenje minimalnih zaliha
• utovar i istovar robe
• odgovorno rukovanje opremom i inventarom
• dostava na lokaciju po zahtjevu drugih sektora
• ostali poslovi prema uputama Voditelja
Posebne pogodnosti:
• stimulativna primanja
• puno radno vrijeme, rad u smjenama
• rad na određeno vrijeme, sezonski posao
• početak rada odmah
• osiguran smještaj, zajednički prostor dijeljen s do dvije osobe i 2 obroka dnevno
• neto plaću 5.000 - 7.000 kn
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• stručna sprema: SSS
• spremnost na fizički zahtjevan posao
• vozačka dozvola B kategorije
• osnovno poznavanje engleskog jezika

VJEŠTINE:
• sistematičnost i urednost
• izražene organizacijske vještine
• samostalnost i prilagodljivost

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina