Djelatnik u mjenjačnici (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Nudimo posao blagajnika u mjenjačnici (m/ž) u užem centru Zagreba.

Posao se sastoji od rada sa strankama, otkupa i prodaje valuta te administrativnih poslova. Rad se odvija u dvije smjene.
Posebne pogodnosti:
- Naknada za prijevoz
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- odgovornost i komunikativnost
- dobro poznavanje rada na računalu
- znanje minimalno jednog stranog jezika u govoru (osnovno znanje engleskog jezika je uvijet)
- poželjno iskustvo rada u mjenjačnici, bankarskom sektoru, kladionici i srodnim djelatnostima

Također očekujemo ljubaznost, urednost i predanost poslu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro