Djelatnik/ca u rent a car poslovnici  HZZ OGLAS

ROVINJ-ROVIGNO, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: MATTEO BENUSSI 2A, ROVINJ
mobitel: 091 4837000
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Tražimo 1 djelatnika/icu za sezonu 2024. na 6 mjeseci na puno radno vrijeme. Početak rada: 15.04.2024.
Poslovnica: VETURA RENT A CAR d.d. Matteo Benussi 2a, Rovinj
Opis Posla: - izdavanje automobila i skutera u najam te preuzimanje istih - obračunavanje i fakturiranje obavljenih usluga - vođenje blagajničkog poslovanja, dnevno polaganje novaca u noćni trezor - u slučaju oštećenja vozila; obrada dokumentacije potrebne za prijavu štete radi naknade - organizacija zamjene oštećenog vozila - pranje vlastitih vozila za u to predviđenim praonicama - po potrebi obavljanje drugih poslova po nalogu direktora

Uvjeti Kandidata - aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu - srednja stručna sprema; SSS ili VŠS - pasivno znanje stranih jezika (prednost, nije uvjet) – njemački, talijanski, ruski - poznavanje rada na računalu i programa MS Office (Word, Excel, Outlook) - posjedovanje vozačke dozvole "B“ kategorije i iskustvo u vožnji - komunikativnost - dinamičnost - sklon/a timskom radu - poželjno radno iskustvo u turizmu - visok stupanj odgovornosti

Što Nudimo? - neto plaću € 800 (6.027,6 HRK) - zasnivanje radnog odnosa preko sezone/po dogovoru uz mogućnost stalnog zaposlenja - dinamičan posao u turizmu - timski rad

Životopis (CV) te molbu poslati putem e-maila: [email protected] Odabrane kandidate ćemo kontaktirati u najkraćem mogućem roku.
Za sva dodatna pitanja stojimo na raspolaganju putem e-mail adrese: [email protected], [email protected] ili na broju +385 91 483 7000
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
140092019
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje