Djelatnik/ca kontrole u proizvodnji

282 dana do isteka
Mjesto rada:
Hamburg, Njemačka
Rok prijave:
02.02.2025.
Plaća:
od 2 124 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Be4work GmbH je Njemačka tvrtka za zapošljavanje u Njemačkoj sa sjedištem u Heddesheimu.Od 2013 godine radimo s mnogim tvrtkama koje djeluju u različitim industrijama.Prednosti naših klijenata i zadovoljstvo naših zaposlenika opravdavaju bitnost našeg poslovanja. Mi smo tvrka koja djeluje za sve što se tiče posla, zapošljavanja i smještaja. Podržavamo sektor koji uključuje trajno zapošljavanje i osobno savjetovanje.

Što tražimo:

Pozicija: Djelatnik kontrole u proizvodnji
Potrebno: EU Papiri ili viza ne ovisna o tvrtci.
Mjesto rada: Hörstener Str. 45, 21079 Hamburg

Opis posla: Strojna obrada dijelova ili sklopova za automobilsku industriju.
Nakon kvalitativne i kvantitativne kontrole potrebno je dokumentirati greške ako ih ima.
Upravljanje i nadzor strojeva i sustava

Radno vrijeme: 40 sati tjedno. 4 smjene po dogovoru – kontinuran rad moguć (3 dana prva smjena, 3 dana druga, 3 dana noćna).
Posebne pogodnosti:
- Ukoliko nekoga zanima rad u auto industriji preko Zeit Firme s odličnom šansom za direktno preuzimanje nakon 9 mjeseci i više nego solidnom satnicom.
- Potrebno je osnovno znanje njemačkog jezika (A1 ili A2), EU papiri.
- Dodatne pogodnosti su sto imate podršku na ex Yu jezicima prilikom zapošljavanja i za vrijeme rada, te pomoc pri traženju smještaja ukoliko ga nemate u Hamburgu i okolici.

Slobodno me kontaktirajte ponedjeljak-petak 8:00-17:00
Nino 0049 152 218 55272 ili na E Mail [email protected]
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- NJEMAČKI A2 – govor, čitanje, pisanje - može i Engleski
- Želja za ostankom u Njemačkoj – radi usavršavanja i napredovanja u tvrtci.
- Polukvalificirani rad, prednost je iskustvo u industrijskoj proizvodnji – autombilskoj industriji.

Što nudimo:
Plaća: Satnica je bruto 16€
Mjesečni prihod je s 16€ bruto 1900-2500+€ neto ovisno o raznim faktorima (porezna klasa, eventualni noćni rad, rad vikendom)
Smještaj je osiguran od strane poslodavca.

VAŽNO:

1. smještaj osiguravamo 3-4 mjeseca, poslije toga satnica ide na 16€ bruto ali smještaj više nije osiguran od naše strane.
2.Prijava isključivo s životopisom i potvrdom da ste EU – građanin ili potvrda da imate Njemačku vizu, intervju se održava online te se provjerava znanje njemačkog jezika.

Dodatne pogodnosti:
Plaćen godišnji odmor, Božićnica i Urlaubsgeld
Nudimo pomoć prilikom prijave prebivališta, zdravstvenog i svih ostalih upita na dnevnoj bazi.

Kontakt: [email protected]
viber ili what' s app: +49 1522 1855 272
Strani jezik:
njemački

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Daimlerstr 4, 68542 Heddesheim
Županija:
Inozemstvo
Država:
Germany
E-mail adresa:
Internet adresa:
Kontakt osoba:
Nino

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.