Dispečer - prometni operativac (m/ž)

Mjesto rada:
Žalec, Slovenija
Rok prijave:
14.07.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U tvrtki EASYTRANS D.O.O. Cesta ob željeznici 4, 3310 Žalec specijalizirani smo za cestovni prijevoz robe.

U naš radni tim pozivamo

Dispečera - prometnog operativca (m/ž)
(Žalec - Slovenija)

Vaše radne obaveze bit će:
• organizacija rada vozača i dostava robe u međunarodnom prometu
• briga o ekonomičnosti upotrebe i ispravnosti voznog parka
• primanje poziva i organiziranje vozača
• pomaganje vozačima kod pronalaženja adresa
• vođenje dokumentacije koja je potrebna pri obavljanju špediterskih obaveza u prevozu tereta
• uspostavljanje novih poslovnih kontakata sa klijentima
• ostali poslovi u domenu radnog mjesta
• osigurava da se rad obavlja u skladu sa zakonskim i drugim propisima
• poštuje Kodeks ponašanja za klijente
• obavlja druge poslove u skladu sa svojim kvalifikacijama i uputstvima nadređenog
Posebne pogodnosti:
Nudimo vam:
• puno radno vrijeme za određeni vremenski period (za vrijeme obuke); u slučaju uspješnog završetka obuke za stalno zaposlenje
• dobro organizirano radno okruženje
• rad koji nudi veliku slobodu, odgovornost i samoinicijativu
• stalni radni odnos
• poslodavac brine o izdavanju radne dozvole i radne vize
• rad u ozbiljnoj firmi koja postoji 27 godina
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
• srednju stručnu spremu – ekonomija, promet ili slično
• barem 2 godine radnog iskustva na području organizacije prometa ili slično
• poznavanje rada na računalu (Word, Excel, Outlook, Google)
• aktivno znanje njemačkog jezika
• vozačka dozvola B kategorije

Tražimo osobu koja je:
• ima dobre organizacione sposobnosti, pouzdan je, precizan i srdačan
• ima pozitivan stav prema radu i pitanjima rješavanja problema
• spremni da unaprede svoje znanje i iskustvo,
• mogu preuzeti odgovornost za svoj rad

Prijavu pošljite putem linka za Brzu prijavu ili putem pošte EASYTRANS D.O.O. Cesta ob železnici 4, 3310 Žalec do 11.07.2021. s napomenom za koje radno mjesto se prijavljate: Dispečer / prometni operativac.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine