Direktor nabave (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
09.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naš klijent je hrvatska proizvodna, izvozna kompanija koja u cilju povećanja prodaje, proizvodnje, izvoza i daljnjeg razvoja poslovanja želi osnažiti organizaciju. Za ispunjenje tih ciljeva su joj potrebne kompetentne, iskusne i proaktivne osobe, za poziciju: DIREKTOR NABAVE (m/ž)

Opis posla
• Odgovornost za ispunjenje mjesečnih, tromjesečnih I godišnjih ciljeva nabave
• Ispunjavanje ciljeva i rokova plaćanja obveza dobavljačima
• Osiguranje točne I pravovoremene nabave sirovina potrebnih za proizvodnju
• Briga i odgovornost za optimalno stanje zaliha na svim skladištima sirovina, poluproizvoda i trgovačke robe.
• Uska suradnja sa Upravom, odgovornim osobama Proizvodnje te Financija i računovodstva na realizaciji I praćenju realizacije plana proizvodnje i nabave
• Kontinuirano ažuriranje kriterija te liste odobrenih dobavljača u uskoj suradnji sa Upravom
• Aktivno sudjelovanje sa Upravom tvrtke u izradi strategije Nabave kompanije
• Aktivna obrada tržišta, odgovornost za pronalazak i akviziciju novih dobavljača te izgradnju mreže dobavljača u inozemstvu za sve ključne sirovine, poluproizvode I trgovačku robu
• Uspostavljanje i održavanje trajnih poslovnih odnosima sa postojećim dobavljačima
• Sudjelovanje u izradi I praćenju realizacije ugovora sa dobavljačima
• Optimizacija troškova nabave
• Odgovornost za i izradu uvozno – izvozne dokumentacije
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• VSS
• Višegodišnje iskustvo u upravljanju nabavom
• Napredno znanje engleskog jezika u govoru I pismu (razina B2)
• Prednost je znanje još jednog od svjetskih jezika (njemački, ruski, talijanski, francuski)
• Napredno služenje Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet
• Vozačka dozvola B kategorije

Očekivane vještine:
• Sposobnost prepoznavanja problema, uzroka problema te proaktivnog predlaganja rješenja
• Samoinicijativnost i proaktivnost
• Vodstvo I organizacijske vještine, kompetencije upravljanja ljudima I procesima
• Usmjerenost na postizanje ciljeva
• Preciznost, sistematičnost
• Komunikacijske vještine
• Pouzdanost I lojalnost
• Sposobnost rada pod pritiskom

Molimo Vas da nam svoj životopis sa slikom (poželjno) uz naglasak na postignuća na prošlim pozicijama, te motivacijsko pismo pošaljete do 07.07.2015. putem Brze prijave. Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani. Prijavljivanjem na natječaj dajete suglasnost da Vaši osobni podaci budu korišteni u svrhu izbora i selekcije za otvorena radna mjesta . Svi podaci koje budemo obrađivali biti će povjerljivi i neće biti dostupni trećim osobama.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno