Direktor / direktorica marketinga-marketing menadžer  HZZ OGLAS

MAKE OVER BEAUTIFUL INSIDE & OUT d.o.o. za zdravstvene usluge
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
04.10.2022.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: -definiranje marketing strategije i kreiranje marketing plana na osnovu detaljnog istraživanja tržišta, analize potrošača i konkurencije -prevođenje marketing plana u godišnji, mjesečni, tjedni operativni plan i rad na operativnim poslovima vezanim za online (društvene mreže i web stranice) i offline marketinge -kreiranje i praćenje poslovnih ciljeva, ciljeva prodaje i marketinških KPI -eva -redovno praćenje ciljeva i provođenje korekcija kada su one potrebne kako bi se plan prodaje i marketinga ostvario u potpunosti -efikasno upravljanje marketing i prodajnim resursima kako bi se ostvario maksimalan povrat investicija kroz prihode i dobit -suradnja s vanjskim suradnicima i marketing agencijama kako bi se omogućilo ostvarenje plana marketinga i prodaje -redovno izvještavanje o ostvarenim rezultatima marketinga i prodaje upravi poliklinike -praćenje zakona i pravnih regulativa kako bi se plan aktivnosti odvijao u skladu s njima. Uvjeti: -poznavanje digitalnog marketinga, vođenje društvenih mreža i drugih kanala digitalnog marketinga -proaktivnost u radu, kreativnost u osmišljavanju govora i teksta, inovativnost -sklonost timskom radu -spremnost za učenje i daljnji razvoj -integritet i povjerenje. Nudimo: -stabilna primanja -stimulativno i ugodno radno okruženje -ugovor na neodređeno vrijeme. Prijave poslati na [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
125631710
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.