Diplomirani građevinski inženjer/diplomirana građevinska inženjerka  HZZ OGLAS

Poslodavac:
CROBIM društvo s ograničenom odgovornošću za inžinjerstvo
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
06.01.2023.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: Osnovna djelatnost je izrada digitalnih 3d modela čeličnih konstrukcija u BIM okruženju iz kojih se generiraju nacrti i specifikacije za proizvodnju i montažu. Projekt preuzimamo od izvođača odmah nakon ugovaranja, vršimo koordinaciju sa svim dionicima te u konačnici dostavljamo nacrte i specifikacije koje su u potpunosti prilagođene proizvodnim procesima naručitelja. Ovaj segment poslovanja planiramo razvijati i dalje, nove tehnologije nam već danas omogućavaju pripremu i upravljanje na daljinu a sa tehnološki naprednom proizvodnjom, što čelične konstrukcije sigurno jesu, u budućnosti nas čekaju i nove inovacije. U narednom razdoblju želimo razvijati i projektni segment u cilju ubrzanja procesa i realizacije vlastitih ideja te smo u potrazi za kolegom koji će nam pomoći u daljnjem razvoju. Idealan kandidat je ovlašteni inženjer građevine sa iskustvom u projektiranju čeličnih konstrukcija. Netko tko je zainteresiran za nove tehnologije, prije svega rad u BIM okruženju. Možda trenutno radi u tvrtki koja ne omogućava daljnje napredovanje, možda čak i razmišlja o pokretanju vlastite tvrtke. Naš idealan kandidat je ambiciozan, inovativan i naravno, voli čelične konstrukcije. S obzirom da poslujemo gotovo isključivo na inozemnim tržištima (najviše Velike Britanije i Irske) znanje engleskog jezika nije naodmet. Uvjeti: - interes za čelične konstrukcije - poznavanje i razumijevanje nosivih konstrukcija - prethodno iskustvo sa CAD softverima (prednost BIM 3D) - prethodno iskustvo sa čeličnim konstrukcijama je poželjno, ali ne presudno - korištenje engleskog jezika u govoru i pismu Vještine (prednost): Autodesk Revit, Autodesk Advance Steel, Tekla Structures, Autodesk Robot, Idea Statica, Scia, Dulbal, Tower Poslodavac nudi: - rad u dinamičnom, fleksibilnom i brzorastućem radnom okruženju - mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja - radno vrijeme: pon - pet (08:00-16:00) Plaća: od 13.000 do 16.000 kn brutto (ovisno o ispunjenju zahtjeva natječaja) Mjesto rada: Zagreb ili Osijek. Ukoliko se prepoznajete u traženom profilu i želite razvijati svoju karijeru u poticajnoj radnoj okolini, pošaljite nam svoj životopis putem e-maila na: [email protected].
Uz prijavu dostaviti: - životopis - motivacijsko pismo
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128647875
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.