Diplomirana medicinska sestra (m/ž)

Mjesto rada:
Trst, Italija
Rok prijave:
11.08.2021.

Casa Emmaus je rezidencija za starije osobe u Trstu u Italiji, koju vodi neprofitna socijalna zadruga Comunita Educante.

Više o nama - www.casaemmausts.it

DIPLOMIRANE MEDICINSKE SESTRE (Ž/M)
(Trst, Italija)
OPIS POSLA:
  • Zapošljavamo više diplomiranih medicinskih sestara. Poslovi su u Trstu u Italiji.
ŠTO OČEKUJEMO:
  • Znanje talijanskog jezika i obrazovanje diplomirane medicinske sestre su obvezni.
ŠTO NUDIMO:
  • Radni odnos zaključuje se ugovorom o radu ili u neovisnoj tvrtki.
  • Osnovna mjesečna uplata iznosi približno 1.900 € - 2.000 € neto. Redovna plaća, dobri uvjeti rada.

Pozivaju se odgovarajući kandidati da se prijave. Pošaljite svoj životopis na talijanskom jeziku putem donje 'Brze prijave'.