Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
15.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Bit-Art Informatika d.o.o. je specijalizirana za razvoj i implementaciju informatičkih poslovnih rješenja. Već 20 godina djelujemo na stranom i domaćem tržištu. Surađujemo sa velikim klijentima na području informacijskih tehnologija.

Cilj nam je konstantno unapređivati postojeće poslovne sustave primjenom novih tehnologija i naprednih rješenja.
U nove sustave koje gradimo ugraditi najnovija tehnološka rješenja i učiniti ih najkonkurentnijim na tržištu.

Zbog širenja poslovanja imamo potrebu za jačanjem naših razvojnih timova.

Poslovi su vezani uz razvoj novih te održavanju postojećih aplikativnih rješenja.

Pozicija u timu je individualno profilirana ovisno o preferencijama i sposobnostima.

Tražimo više kandidata (m/ž).

Profil koji tražimo:
- developere na raznim platformama ( .Net, Java, Web tehnologije općenito, Android)
- juniore sa određenom razinom predznanja koji su željni napretka i stjecanja novih znanja i vještina
Posebne pogodnosti:
- rad u dinamičnoj radnoj okolini
- konstantno učenje u tehnološkom i poslovnom području
- fleksibilno radno vrijeme i još mnogo toga, ovisno o Vama
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- komunikativnost i sklonost timskom radu
- poznavanje SQL‐a
- poznavanje nekog od programskih jezika te odgovarajućih razvojnih okolina: C#, Java…

Poželjna znanja i iskustva:
- poznavanje javascript jezika te pripadajućih biblioteka: jQuery , AngularJS
- RESTful ili SOAP servisi
- Source Control Management: GIT, SVN
- iskustvo u razvoju Android aplikacija
- iskustvo u razvoju web aplikacija
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski