Dentalni higijeničar / higijeničarka  HZZ OGLAS

STOMATOLOŠKA ORDINACIJA DR. MARINA ADRIANA JEŽINA
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
13.05.2023.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
pisana zamolba: HRVOJEVA 10, 21000 SPLIT
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: -rad uz doktora dentalne medicine
-čišćenje zubnog kamenca, pjeskarenje zubi
-izbjeljivanje zubi
-edukacija pacijenata o provođenju higijene usne šupljine
-ostali poslovi po nalogu nadležnoga
-razvijene komunikacijske i organizacijske vještine
- sklonost timskom radu
- profesionalan pristup pacijentu
- želja za kontinuiranim stručnim usavršavanjem i napredovanjem
Od Vas se očekuje:
- dobar timski rad i koordinacija
- brzina i okretnost
- ostvarivanje individualnih i timskih ciljeva
- promicanje dobrog imidža tvrtke kroz prikladan profesionalni stav
Možete očekivati:
- rad u moderno opremljenoj poliklinici
- mlad i ambiciozan tim suradnika uz ugodnu i prijateljsku radnu atmosferu
- timska druženja
- rad u dinamičnom okruženju
Uvjeti
-završen studij za dentalnog higijeničara
-položen stručni ispit
-odobrenje za samostalni rad.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131398416
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje